ניווט באתר > מרכז קהילתי טנה > דף הבית > הצגת ילדים

קיצורי דרך בחברה העירונית

הצגת ילדים

מידע כללי

 "תשמחו עלינו": הפנינג פורים בקהילה. המדריך המלא לאירועי פורים במרכזים הקהילתיים.

חג הפורים עשוי להסב לא מעט כאב ראש להורים :לילדים יש לא מעט דרישות העשויים להעיק על התקציב המשפחתי-אז מה עושים ? לא חייבים לשלם סכומי עתק למופעים ולאחר עמידה של שעות בתורים ארוכים :בחברה העירונית לתרבות הפנאי מבקשים מהתושבים "תשמחו עלינו" ומציעים לילדים ולכל המשפחה להשתתף בשלל אירועים שמחים ובמחירים השווים לכל כיס. לתושבי העיר, מוצעים סדרה של אירועי פורים עם אטרקציות שיקרצו לבני הדור הצעיר :מסיבות פורים, קריאה במגילה, הצגות ופעילויות בכל המרכזים הקהילתיים הפרוסים בכל שכונות העיר: מתקני שעשועים מתנפחים, דוכני מזון, קריאת מגילה, משחקי מולטימדיה, תחרות תחפושות, ביתני משחק הגרלות פרסים סדנאות קעקועים, בובות ענק , בובות ענק ,במה פעילה, בועות סבון , הופעות ילדי חוגים , להטוטנים, סדנאות יצירה , סדנאות בלונים וגם מתחמי פעילות לגיל-הרך . האירועים ייערכו בימי ראשון עד רביעי (27-28.2.18)ויום חמישי(1.3.18). כל המידע על אירועי פורים במרכזים הקהילתיים לפניכם:

הצגת ילדים: 

"מרק כפתורים" 

ההצגה "מרק כפתורים"-בביצוע תאטרון 'אורנה פורת'

סיפור עם חכם אודות כפר קטן שאליו מגיע קבצן רעב בתקווה לקבל מעט אוכל. להפתעתו אנשי הכפר המסתגרים בבתיהם ומתעלמים ממנו ואפילו זה לזה אינם עוזרים. הקבצן הנווד מחליט לפתוח את ליבם

(וגם למלא את קיבתו) - ומבטיח להכין לכל תושבי הכפר מרק מ... כפתורים! הצגת תיאטרון צבעונית, משעשעת ומאתגרת על הכוח שבשיתוף הפעולה, על אחוות הקהילה, ועל ההבנה שאם כל אחד יתרום את חלקו הקטן – יחד אפשר לעשות דברים גדולים, ולשנות.

רח' שלום שבזי 3, אשדוד.

15 ש"ח בלבד - במסגרת מיזם' התושב במרכז הקהילתי'.

טל':08-8555478.

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
25/02/2018
י' אדר התשע"ח
ראשון
17:30
מרכז קהילתי טנה 15 לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון:
08-8555478