ניווט באתר > מרכז קהילתי טנה > דף הבית > לעשות מלימון לימונדה

קיצורי דרך בחברה העירונית

חדשות ועדכונים בעיר


  • תושבים יקרים, ההרשמה לקייטנות הקיץ 2020 הסתיימה !!!

לעשות מלימון לימונדה

מידע כללי

לעשות מלימון לימונדה.

ד"ר איריס בר און ,סקסולוגית ומטפלת בתחומי מיניות תרצה באשדוד על שליטה ברגשות.

 

איריס בר-און - סקסולוגית ויועצת זוגית. בעלת תוכנית רדיו  שבועית ברדיוס 100fm, אותה היא מעבירה במשך עשר שנים - "מדברים אהבה עם איריס בר-און". התארחה באינספור תוכניות בוקר ואירוח. מאחוריה מאות הרצאות וסדנאות הומוריסטים בתחומים: חידושים והמצאות בסקס, רעיונות לרענון הזוגיות,  איך לחנך ילדים למיניות נכונה? כיצד משפיעה מיניות ההורים על הילד? איך להתחתן בלי להתגרש? שפת גוף ותקשורת, מיניות האישה ועוד.

במקביל לעבודתה כמורה, למדה בר און לתואר הראשון בפסיכולוגיה ותואר שני במדעי ההתנהגות. כמו כן עברה לא מעט קורסים שונים בתחום המיניות והטיפול המיני באוניברסיטת תל אביב, ביניהם "הכשרת מנחים לקבוצות נישואין" ו"זוגיות" באוניברסיטת בר אילן.

 

בר און פתחה קליניקה פרטית בכפר סבא, בה עסקה בייעוץ והדרכה לזוגות וליחידים בתחום הזוגיות והמיניות. במהלך התקופה התראיינה בר און בנושאי מיניות שונים ובשנת 1998 החלה לשדר תכנית רדיו שבועית במוצאי שבת ב"רדיוס", תכנית בשם "מדברים אהבה עם איריס בר און". לאחר מכן שידרה בתכנית רבות אחרות וביניהן תכניות אירוח ותכניות בוקר. בתכניות אלו התארחה בנושאי מיניות וזוגיות. "סיפורים ממין אחר" הינו שמו של מופע אשר עלה על ידי בר און יחד עם אסף אשתר ואיריס ברנע, כמו גם מופע בשם "טוב לי או רע לי" אשר עלה עם ננסי ברנדס ועסק בזוגיות, באהבה ובמין. "זוגיות זה לא צחוק" הינו מופע קומי שהעלתה בר און באופן עצמאי בשנת 2011 ועסק בנושאים כגון מין, משפחה ויחסים. בנוסף להופעותיה התקשורתיות המקצועיות השתתפה איריס בר און התכונית הישרדות בערוץ 10. לבר און מספר ספרים. הראשון שבהם הוא "מתחתנים הוראות הפעלה".הרצאותיה של בר און עוסקים בנושאים מהנוגעים לכולם וכוללים התמודדויות שונות במערכות יחסים. ביניהם ההתמודדות עם עלבון ועם כעס, עם פחד ובושה בתוך הקשר. כמו כן עוסקות הרצאותיה של בר און בנושא המעסיק את האנושות יותר מכל: זוגיות. בהרצאות אלו דנה בר און בהבדלים שבין גברים לנשים וכן בתקשורת בין המינים. כיצד היא מתפרשת על ידי כל אחד מבני הזוג?

 

באשדוד היא תרצה בנושא 'איך לעשות מהלימון לימונדה?'-כאב, עלבון, כעס ופגיעה, הם בסופו של דבר עניין של בחירה. כמה זמן אנחנו מבזבזים על כעס? האם ניתן לשלוט ברגש או לווסת אותו? כל התשובות והפתרונות מחכים לכם בהרצאה. בנוסף, נלמד איך להוציא את הטוב מהרע ולהפוך את החמוץ למתוק, והכול תוך סימולציות מיוחדות, המתאימות לקהל המשתתפים.                

"איך לעשות מהלימון לימונדה"מרצה: איריס בראון,יום,שני, 27.11.17  בשעה: 20:00מרכז קהילתי 'טנה (רובע ה') , רח' שלום שבזי 3, אשדוד. למידע והזמנות :08-855478

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
27/11/2017
ט' כסלו התשע"ח
שני
20:00
מרכז קהילתי טנה (רובע ה'), רח' שלום שבזי 3 ללא תשלום